• 19. prosinca 2017.

Zlatni Ivan, za zlato Sjevera

Na državnom prvenstvu Hass-a Vukovar 2017 zablistao je naš IVAN MODRIĆ student 2. godine Multimedije,oblikovnje i primjena koji je pomeo konkurenciju u leđnom stilu.

U disciplini 50m leđno suvereno je osvoji prvo mjesto i zlatnu medalju. Nakon dvadesetak minuta ponovio je to i na dužoj dionici 100m leđno na još uvjerivljiji način.

Malo umor, malo zgusnuti raspored spriječio je Ivana da se i treći put okiti zlatnom medaljom, ali bilo je dovoljno volje i snage da se dopliva do nove medalje brončanog sjaja na 50 m slobodno.

Sa tri osvojene medalje Ivan je postao najuspiješniji sudionik državnog prvenstva u Vukovaru u muškoj konkurenciji.

Čestitamo Ivanu na prekrasnom Božićnom poklonu(2 zlata 1 bronca) svim sportašima Sveučilišta Sjever i profesorima koji rade sa njima.