• 11. prosinca 2021.

Momčad Sveučilišta Sjever kvalificirala se u nacionalnu UniSport Futsal ligu

Nogometna studentska momčad Sveučilišta Sjever osvojila je kvalifikacije za plasman na UniSport Futsal ligu.

Momčad Sveučilišta Sjever pobijedila je uvjerljivo u svim susretima s momčadima Međimurskog veleučilišta u Čakovcu, Tehničkog veleučilišta u Zagrebu i Sveučilišta VERN, na kvalifikacijama koje su trajale dva dana u Zagrebu.

Rezultati:

• Sveučilište Sjever – TVZ 7:2 (Dumbović 2, Drožđek 1, Stojak 2, Crnčec 2)
  • Sveučilište Sjever – MVČ 13:3 (Bacinger 2, Kramar 2, Dumbović 2, Dožđek 1, Stojak 2, Crnčec 3, Videc 1)
  • Sveučilište Sjever – Vern 4:1 (Stojak 1, Bacinger 1, Crnčec 2)

Osvajanjem prvog mjesta u skupini futsal momčad Sveučilišta Sjever izravno se plasirala u nacionalnu UniSport Futsal ligu, koju čine osam najboljih studentskih futsal momčadi u Hrvatskoj. Voditelj ekipe Nedeljko Pavlec, prof. vrlo je zadovoljan pokazanim i zahvalio se Zajednici sportskih udruga grada Varaždina i glavnom tajniku Patriku Košćaku što im je omogućio termine u dvorani u Graberju, s obzirom na obveze studenata na Sveučilištu Sjever.