• 21. srpnja 2021.

Odbojkašice na pijesku Sveučilišta Sjever osvojile su četvrto mjesto na državnoj završnici studentskih ekipa u Splitu

U skupini su pobijedile ekipe Sveučilišta J.J.Strossmayer iz Osijeka i Tehničkog veleučilišta Zagreb, a izgubile su od ekipe Sveučilišta Split.

U prvoj polufinalnoj utakmici Splićanke su bile bolje 2:0 bile od Zadranki. U drugom polufinalu Zagrepčanke su s 2:0 bile bolje od Sveučilišta Sjever.

U utakmici za broncu su sportašice sa Sveučilišta u Zadru pobijedile Sveučilište Sjever s 2:1 u setovima (21:12, 18:21, 22:20). U finalu su Zagrepčanke su s 2:1 slavile protiv Splićanki i kući se vraćaju zlatne kao i njihove kolege.

Studentice Sveučilišta Sjever svojim ulaskom u polufinale čekirale su svoj nastup sljedeće godine na Europskim igrama u Lodzu, Poljska istaknuo je voditelj sportskih aktivnsti studenata na Sveučilištu Sjever Nedjeljko Pavlec i istaknuo zadovoljstvo sa izvrsnim nastupom Mailinde Vnuk i Saše Leskovar.