• 1. lipnja 2021.

Poluzavršnice UniSport HR odbojke odigrane su 27. i 28. svibnja u zagrebačkoj sportskoj dvorani Sutinska vrela, za konkurenciju studentica i studenata.

Studentice odbojkašice Sveučilišta Sjever izgubile su od ekipe Sveučilišta u Splitu 2:0 (25:23, 25:12), za koju je nastupilo šest igračica Superlige. U drugom susretu pobijedile su ekipu Zagrebačke škole ekonomije i managementa 2:0 (25:19, 25:14). Na kraju su studentice Sveučilišta Sjever zauzele peto mjesto.

Studenti su zabilježili dva poraza od Sveučilišta u Zadru i Sveučilišta u Zagrebu po 2:0. Nažalost ekipa Sveučilišta Sjever nije nastupila kompletna, pa se nije mogao niti očekivati puno bolji rezultat. Sljedeće godine očekuju sigurni plasman u Finalsima.

Odbojkaši sada izlaze na otvorene terene i nastavljaju natjecanja u odbojci na pijesku.