• 7. studenoga 2018.

Prijateljska košarkaška utakmica Sjever VS. FOI

Odigrana je prijateljska košarkaška utakmica između studenata košarkaša Sveučilišta Sjever te Fakulteta organizacije i informatike u Varaždinu. Nakon dobre igre u prvom djelu utakmice, gdje su naši studenti vodili 32:27, u drugom djelu studenti FOI-a, preokrenuli su utakmicu u svoju korist te na kraju slavili sa rezultatom 54:59.

Nakon utakmice, voditelj ekipe Sjevera, prof. Pavlec rekao je kako zbog priprema za predstojeće turnire u organizaciji Hrvatskog akademskog sportskog saveza studenti Sjevera trebaju ovakve utakmice i ovakve protivnike, čvrste i kvalitetne. Također, napomenuo je da je zadovoljan pristupom i zalaganjem ekipe, unatoč porazu.

Ova utakmica ujedno je obilježila početak priprema za već prethodno napomenuta natjecanja, a ovim putem pozivaju se i svi studenti košarkaši koji se žele priključiti reprezentaciji Sveučilišta Sjever, da dođu na trening u srijedu u 20:15 sati u dvoranu Graberje.