• 20. svibnja 2022.

SJEVER U FINALU STEM GAMES 2022

Studentice Sveučilišta Sjever, odbojkašice na pijesku,  pobjedom protiv Prirodnoslovno Matematičkog Fakulteta u Zagrebu 2:0(21:15 21:10) plasirale se se u finale Stem games 2022.

Ekipe Sveučilište Sjever nastupa u sastavu:
Mailinda Vnuk
Inka Inkret
Saša Leskovar

Plasmanom u finale Stem games 2022 naše studentice su samo potvrdile svoju kvalitetu koja ih je odvela na Europske igre Lodz 2022 naglasio je profesor Pavlec i naglasio da uigranost ove ekipe treba još podići na jednu razinu više putem još pripremnih turnira koja će garantirati uspijeh na međunarodnom planu.

Studenti Sveučilišta Sjever,  odbojkaši na pijesku, pobjedom protiv Fakulteta elektronika i računalstva sa  2:0 plasirali se se u finale Stem games 2022. Ekipe Sveučilište Sjever je opravdale svoj status favorita i plasirala se u finale.