• 12. studenoga 2023.

Studenti Sjevera u futsal ligi HASS-a

Futsal ekipa Sveučilišta Sjever je na kvalifikacijama skupine Sjever pobijedila u obe dvije utakmice
U prvoj utakmici je pobijeđena ekipa Međimurskog veleučilišta u Čakovcu sa 7-4/4-2/.Dominantna igra naše ekipe nije dozvolila suparniku da nas ozbiljnije ugrozi.
U drugoj utakmici je pobjeđena ekipe Visokog učilišta iz Ivanić grada sa 3-0/2-0/.U utakmici bez velike napetosti naši igrači su rutinski kontrolirali tijek utakmice i omogućili da svi igrači nastupe određenu minutažu.
Profesor Pavlec je istaknuo da je futsal ekipa Sveučilišta Sjever pokazala kontinuitet rada u futsalu i ponovnim plasmanom treću godinu zaredom u ligu Hass -a istaknula ovogodišnji cilj a to je plasman na Finale HR.
Nadamo se da će ekipa ostati na okupu i omogućiti novim studentima kvalitetne utakmice u budućoj ligi.