• 15. travnja 2023.

Studenti Sveučilišta Sjever uspješni u posljednja dva kola UniSportHR Futsal Lige

Posljednja dva kola UniSportHR Futsal Lige, najprestižnijeg i najgledanijeg natjecanja u organizaciji HASS-a, odigrana su 12. i 13. travnja u Splitu. Naši studenti su odličnom i efikasnom igrom ostvarili dvije vrijedne pobjede, ali nedovoljne za prolaz na završnicu – UniSport Finalse.

Jaka koncentrirana obrana i efikasan napad bio je glavni razlog naše uvjerljive pobjede, istaknuo je profesor Pavlec voditelj ekipe Sjevera.  Drago Ostrjaš s 9 golova i Roberto Dežđek sa 6 gola su bili prevaga u našoj igri,a bez fenomenalnog Karla Pudine na golu taj način igre ne bi bio moguć.

Rezultati:
6. kolo UniSportHR Futsal Lige
Sveučilište u Zadru : Sveučilište Sjever
7 : 8 (3:4)

7. kolo UniSportHR Futsal Lige
Veleučilište Lavoslav Ružička u Vukovaru : Sveučilište Sjever
2 : 7 (1:2)

Našim dečkima čestitamo na trudu i borbi te vjerujemo kako uz ovakvu volju u narednoj sezoni neće izostati i još bolji rezultat.